Back
Workshops

NOWHERE op IJBURG: Tufting

Marian Genet

Op maandag 2, 9, 16 & 23 oktober 2023 + op vrijdag 27 oktober 2023 presentatie bij NOWHERE PRESENTS:

17:00 – 19:00

€25,- voor 4 workshops

Voor deelnemers van 12 t/m 27 jaar

(Speciaal voor IJburgers)

LET OP: deze workshops vinden plaats in Factor IJ, Pampuslaan 11, 1087 MB Amsterdam

In de Tufting workshop leer je alle in’s en out’s van tuften. Tuften is een techniek waarbij je hoogpolige tapijten kan maken. Je leert over de machine, wat je allemaal nodig hebt, hoe je je doek kan opspannen en hoe je van schets tot een tapijt komt.

Marian Genet (1990, Amsterdam) is een multidisciplinaire kunstenares en beheerst vele technieken. Zo maakt ze wandtapijten, installaties, 3D objecten, schilderijen, documentaire fotografie en textiele werken. Waarbij de nadruk ligt op kleur, energie en beweging.

 

‘Mijn werk gaat over “The joy of life”, over ontmoeten en delen. Ik verzamel verhalen en ervaringen van mensen uit alle lagen van de samenleving.’

Deze worden vertaald in tastbare kleurrijke werken waarbij de toeschouwer een fysieke verbinding kan aangaan. Zo speelt ze met het idee van wat kunst kan zijn. Met een levendig en levenslustig beeld nodigen de werken van Marian uit tot interactie en stralen enthousiasme uit.